SILVER & METAL / Silver / Spoons 6408111
nr 640 8111
SPOONS
4 pcs, silver, Tidigt 1800-tal, bland annat Zethelius,
4 st, Silver, Tidigt 1800-tal, bland annat Zethelius
Estimate:
1000
Sold:
SEK 500
Auction date:
Monday May 17 2010
at 19:42:29
- Bid history
Time
Bidder
Bid
350 kr
450 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.